Zapper technology

 

Na túto web stránku som zaradila aj spoločnosť Zapper Technology, ktorá je zameraná na vývoj a výrobu elektronických zariadení, ale skutočne nie hocijakých.

Princíp pôsobenia frekvenčných generátorov na živé organizmy popísal a praktizoval ako prvý srbský génius Nikola Tesla. Tesla veril, že elektrina je najlepším liekom. Hovoril: "Moje vysoké frenvencie majú antibakteriálne a silne ozdravné účinky." Napriek všetkému Tesla tento okrajový výskum opustil a na jeho miesto nastúpil nový génius, ktorý doviedol liečbu chorôb pomocou elektriny k dokonalosti. Tým človekom bol Dr. Royal Raymond Rife.

Neskôr na jeho výskum nadviazala kanadská lekárka Dr. Hulda Regehr Clark. Spoločnosť Zapper Technology je jediná spoločnosť na svete, ktorá obdržala osobne autorské práva na vydanie jej kníh a je zároveň výrobcom unikátnych prístrojov, ktoré Dr. Clarková mala k dispozícií. Nechcela byť nikdy spájaná s akýmkoľvek svetovým výrobcom Zapperov, ale v prípade spoločnosti Zapper Technology s. r. o. urobila jedinú výnimku. To svedčí o kvalitatívnych vlastnostiach ich prístrojov.

Naša domácnosť nedá dopustiť na Super Ravo Zapper, prístroj na výrobu koloidného striebra a prístroj na výrobu destilovanej vody. Tešíme sa samozrejme aj na ďalších pomocníkov pre zlepšenie zdravia a kvality nášho života.

Ak chcete vedieť viac o týchto unikátnych prístrojoch a ich účinkoch, navštívte webovú stránku spoločnosti alebo ma kontaktujte.