Jeunesse Global

 

Jeunesse Global je popredná americká anti-aging spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v procese spomalenia starnutia. Prináša prevratnú technológiu využitia ľudských dospelých kmeňových buniek v procese neinvazívneho vyhladenia vrások a odstránenia rôznych kožných problémov, Je jednou z mála spoločností, ktoré pri predlžovaní života a zlepšovania zdravia na bunkovej úrovni počítajú s technológiami budúcnosti.

Vo svojom porfóliu má patentované kozmeceutiká a nutraceutiká, za výskumom ktorých stoja uznávaní vedci, lekári a plastickí chirurgovia na čele s Dr. Nathanom Newmanom a Dr. Vincentom Giampapom.

  • Kozmeceutiká rada LUMINESCE pochádza práve z dielne Dr. N. Newmana, ktorý sa už niekoľko rokov zaoberá omladzovaním a liečbou našimi vlastnými kmeňovými bunkami odobratých z tukového tkaniva. Vlastní celosvetový patent na izolovanie rastových faktorov z ľudských dospelých kmeňových buniek, ktoré následne vkladá do produktovej rady LUMINESCE. Tá úplne prirodzeným spôsobom vyhladzuje vrásky a podnecuje bunky pleti k regeneračnému procesu.

  • Nutraceutická rada veľmi účinne dopĺňa produktové portfólio danej spoločnosti a stará sa o obnovu a reviatlizáciu našich buniek, DNA a dokonca aj telomérov. Ich patentované zloženie a dlhoročný výskum ocenený aj Nobelovou cenou garantuje kvalitu produktov a ich pozitívny účinok na zdravie a dlhodobú vitalitu človeka. 

Ak chcete vedieť viac o unikátnych produktoch spoločnosti Jeunesse Global navštívte ich oficiálnu web stránku, ktorá vám zároveň umožňuje si dané produkty objednať, prípadne sa zaregistrovať a so spoločnosťou Jeunesse Global aj spolupracovať, čím získate prístup nielen k zvýhodneným VOC produktov, ale aj možnosť finančného odmeňovania.

Do pozornosti dávam aj veľmi zaujímavú, komplexnú a pútavú web stránku nezávislého distribútora spoločnosti Jeunesse Global. Samozrejme rada poradím aj svojimi osobnými skúsenosťami, pomôžem s nákupom produktov alebo registráciou v spoločnosti.