Flavon Group

 

Rodina výrobkov Flavon max je na trhu od r. 2004 a viac ako 1 milión fľaštičiek sa dostalo na trh už v 40-tich krajinách sveta. 

Z pomedzi distribuovaných výživových doplnkov s obsahom antioxidantov a polyfenolov, Flavon svojou špeciálnou lekvárovou konzistenciou umožňuje každému dostať sa k účinným látkam a farbivám z čistého biologicky aktívneho ovocia a zeleniny, medzi ktorými majú najdôležitejšiu úlohu polyfenoly, flavonoidy, antokyanidy, proantocyanidy a karotenoidy. 

Tieto inovatívne výrobky podliehajú a samozrejme aj spĺňajú prísne podmienky ISO 22OOO. Ich vysokú kvalitu zabezpečujú výrobným procesom vo vlastnej továrni priamo v Maďarsku

Rodina výrobkov Flavon sa skladá zo 8 členov (MAX, MAX+, PROTECT, KIDS, ACTIV, GREEN, GREEN+, JOY) zložených z prírodných látok s vysokým obsahom antioxidantov z tmavého bobuľového ovocia a zeleniny, ktoré sú pre ľudský organizmus ľahšie a účinnejšie využiteľné. Jedinečnosť výrobkov je podčiarknutá ich výrobným procesom a naturálnosťou, čo dáva každému príležitosť na účinnú bunkovú regeneráciu a ochranu.

Významným ocenením sa môže pochváliť najobľúbenejší výrobok Flavon Protect, ktorý vyhral v súťaži Monde Selection 2014 v kategórii Diet & Health najvyššie ocenenie Grand Gold. V r. 2012 si toto uznanie odniesol Flavon Max Plus.

Sú to produkty, ktoré odporúčam hlavne ako prevenciu vzniku chorôb a to všetkým bez rozdielu! Ak nemáte možnosť vypestovať si vlastnú, chemicky neošetrenú zeleninu a ovocie, ktorá by vám zabezpečila potrebný zdroj vitamínov počas celého roka, Flavony sú pre vás to pravé riešenie. Pre detičky je špeciálne zostavený Flavon Kids, nemal by teda chýbať v žiadnej domácnosti, predškolských zariadeniach a samozrejme aj u detskej lekárky.

Ak chcete vedieť viac o týchto zaujímavých prírodných antioxidantoch, navštívte webovú stránku spoločnosti Flavon max Klub. 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo kúpy niektorého z produktov ma kontaktujte.