EPAM terapia

 

EPAM terapia je zameraná na riešenie zdravotných problémov a ich prevenciu z hľadiska celostnej medicíny. Snaží sa nájsť prvotné príčiny chorôb, posilniť a naštartovať vlastné sebauzdravujúce schopnosti organizmu.

EPAM terapia je o tibetskom a čínskom lekárstve, thajských masážach, zasvätenia do reiky, tranzových kurzov, kurzov na obnovu zraku a pohybového aparátu podľa tajnej muslimskej jógy, navodenia stavu bez mysle a výrobkoch tibetskej medicíny EPAM.

Prípravky EPAM vám pomôžu vyrovnať psychiku, posilniť imunitu, zregenerovať orgány, upraviť ich energetiku, ale to je iba 1. krôčik na ceste ku zdraviu. Základ EPAMOV tvorí propolis a 10 - 20 liečivých rastlín, ktoré sú spracované v surovom stave. Niektoré EPAMY obsahujú múmio, žen-šen, eleuterokok, jinan alebo echinaceu.

V EPAM terapii ide o kompelexnú liečbu a overené postupy, ktoré v Českej republike už vyše 20 rokov aplikuje Mistr Boris Tichanovský. Boris Tichanovský je vynikajúci chiropraktik a diagnostik, majstrovsky ovláda bioenergetiku, akupunktúru, akupresúru a hypnózu. Lieči a vyučuje rôzne druhy masáži, pri ktorých používa tibetskjé tajné jantary a transové rytmy. Je učiteľom a Majstrom reiky a čínskej starodávnej liečebnej zostavy Taj czy cjuaň.

Ak chcete vedieť viac o produktoch tibetskej medicíny Borisa Tichanovského, navštívte jeho webovú stránku

Pri užívaní jednotlivých produktov rada poradím a pre záujemcov zo Slovenska, kvôli ušetreniu poštovného z Čiech, aj ochotne čokoľvek objednám - kontaktujte ma